Рекордери

Рекордери

Звукозапис поза студією - на знімальному майданчику, в польових умовах, в інтерв'ю і т. Д. Вимагає застосування спеціальних рекордеров. Це цифрові і аналогові пристрої, які записують звук на носій і дають можливість працювати з ним в майбутньому - виконувати необхідні маніпуляції з постобработкой.

В даний час дуже популярні цифрові рекордери, вони представляють собою компактні мобільні пристрої, які добре функціонують практично в будь-якому середовищі.

Напівпрофесійні моделі призначені для запису звуку під час лекцій та інтерв'ю, конференцій і репортажних робіт, роботи звукорежисера або Фолі артиста. У найбільш акустично адаптованих умовах напівпрофесійна модель здатна записувати на високому рівні.

Професійні рекордери можуть не мати внутрішнього мікрофона, але відрізняються якістю зовнішній підсилювач, кількістю каналів, потужністю корпусу і кінцевим якістю запису. Число вхідних каналів іноді може доходити до восьми, при цьому є всілякі функції для мікшування, налаштування звуку, настройки частоти, посилення і інших ефектів.