Гітарне посилення

Гітарне посилення

Ринок музичного обладнання безперервно розвивається, пропонуючи все нові ідеї та технології, які вирішують проблему якісного звуку. У нашому магазині представлений не тільки широкий вибір класичних та передових інструментів, а й спеціальні пристрої, які допомагають збільшити потужність, розширити діапазон і розкрити можливості музичних інструментів під час домашніх репетицій, концертів або дружніх джем-сейшнов.

В розділі «Гітарне посилення» ми пропонуємо найсучасніші моделі комбопідсилювачів і гітарних кабінетів для різних типів гітар (електричних і басових). Їх вибирають гітаристи і керівники груп, звукорежисери і репетиційний склад. Тут представлено понад 100 моделей пристроїв, які дозволяють посилити і розкрити потенціал електрогітари і бас-гітари, а в цілому наш магазин містить тисячі пропозицій інструментів і обладнання від легендарних брендів.

Всі товари оригінальні, з офіційною гарантією та на будь-який бюджет.

Практично всі модифікації комбопідсилювачів оснащені вбудованим підсилювачем потужності і розрізняються габаритами, а також наявністю (відсутністю) ефектів. Гітарні кабінети в основному пасивні, тобто моделі без підсилювача.