Навушники для DJ

Навушники для DJ

Навушники є невід'ємною частиною базового діджейського обладнання. Незалежно від комплектації, всі навушники мають зручну конструкцію, що дозволяє перебувати в них надовго. Навушники для ді-джеїв легкі, компактні, тому ді-джей може дозволити собі вільно переміщатися при створенні музичних треків.

Великою перевагою закритих DJ-навушників є ізоляція від зовнішніх звуків, що особливо важливо під час виступів, на дискотеках, в нічних клубах. Ці ж функції характерні для вкладишів, які також дозволяють зосередитися виключно на музичному матеріалі. Закриті навушники часто використовуються в студійній середовищі.

В конструкції відкритих навушників для DJ є отвори, через які можна почути звуки навколишнього середовища. Пристрої цього типу зручні для мікшування музичного матеріалу. Відкриті навушники можна знайти в асортименті брендів Pioneer, Sennheiser.

Асортимент навушників відкритого і закритого типу та вкладишів включає моделі з різних цінових категорій. Навушники сподобаються професійним, початківцям ді-джеям і тим, хто тільки починає освоювати ази діджеїнгу. В інтернет-магазині MUSICCASE продаються навушники для DJ оригінального брендового виробництва, супроводжуючи кожен екземпляр офіційною гарантією. Краще обладнання для створення фантастичних електронних композицій!.