Перкусія

Хіт продажу
Новинки
Новинки
Новинки
Новинки
Перкусія

Затребуваність музичних перкусійних інструментів пов'язана з незмінною популярністю етнічної музики. Бубни, джембе, ручна перкусія та багато інших інструментів виділяються завдяки своєму дизайну, тому обов'язково збагатять будь-яку фактуру.

В нашому магазині представлений великий асортимент перкусійних інструментів, в якому завжди знайдеться відповідний варіант для будь-якого напрямку. Деякі інструменти мають татність висоту звуку, деякі створюють виключно шумовий ефект.

Особливістю бубнів, джембе, ручних барабанів і інших музичних інструментів з цієї групи є їх барвистий зовнішній вигляд, що особливо важливо в разі виступаючих на сцені колективів. Багато прикладів з цієї категорії прості у використанні, тому їх можна сміливо рекомендувати новачкам.

Крім того, перкусійні інструменти також представлені малогабаритними екземплярами, які також підходять для використання в дитячих оркестрах, для розвиваючих занять, для уроків загальноестетичного і музичного розвитку.

Все ударні інструменти, представлені в магазині, також підходять для застосування в професійній практиці музикантами симфонічних, духових, рок- і поп-груп, етнічних груп.