Акордеони і баяни

Акордеони і баяни

Акордеони та баяни - цей вид клавішних і кнопкових інструментів завжди користувався популярністю і затребуваний. Нагадаємо основна відмінність між товарами цієї категорії: акордеони мають як клавіші, так і кнопки, а баяни оснащені тільки кнопками. Однак у баянів ширший діапазон звуків, ніж у акордеонів.

Цифровий акордеон або баян - це інструмент, що поєднує в собі міць сучасної електроніки з відчуттям гри на справжньому акустичному акордеоні або баяні.

Музичні інструменти, представлені в цьому розділі, діляться на дві основні категорії - цифрові і акустичні.

В області цифрових акордеонів і баянів світовим лідером на сьогоднішній день є Roland, а в розділі акустичних інструментів переважає тульська продукція бренду Tula.

Акордеони, баяни і гармоні, представлені в нашому інтернет-магазині, затребувані в музичних школах та установах культури (центри дозвілля, дитячі палаци мистецтв, загальноосвітні школи). Також нашу продукцію замовляють професіонали і любителі, музичні колективи і солісти, які відіграють на таких інструментах (на весіллях, урочистостях, корпоративних вечірках), директора палаців культури і музичні колективи.