Електро-акустичні гітари

Хіт продажу
Новинки
Електро-акустичні гітари

Електроакустична гітара - сучасний музичний інструмент, головною особливістю якого є універсальність. Він успішно поєднує в собі цінні якості професійного акустичного інструменту з недавно відкритими можливостями посилення звуку і безліччю модифікацій.

Електроакустичні гітари мають вбудований передпідсилювач з регулятором тембру і еквалайзер. Це відкриває більше можливостей для створення музики.

Сьогодні недорогі електроакустичні інструменти - один з найпоширеніших видів гібридних інструментів, які активно використовуються, в першу чергу, концертними музикантами, які виступають на великій сцені і вимагають високої якості звукопідсилення. Цей тип гітари традиційно використовується для виконання класичної та поп-музики, фламенко та інших подібних типів етнічної гітарної музики.

Електроакустична гітара - універсальний інструмент. Він відмінно звучить в маленькій кімнаті без підключення, але прекрасно відкривається при підключенні до звукопідсилювач і може заповнити своїм звуком великий зал. Цю функцію необхідно враховувати при виборі та купівлі інструменту - і обов'язково протестувати її в цих змінах звуку.

Вартість такої гітари залежить від якості інструменту і виробника.

На нашому сайті представлені кращі моделі електроакустичних гітар. На всю продукцію, представлену в каталозі, поширюється гарантія якості.