Цифрове піаніно Roland GOPIANO (005709)

Цифрове піаніно Roland GO: PIANO

Вже давно хотіли навчитися грати на фортепіано, але вам не вистачало місця в квартирі або фінансових можливостей для придбання повнорозмірного інструменту? GO: PIANO компанії Roland вирішує обидві ці проблеми, і тепер ваша мрія легко перетвориться в реальність. Доступний за ціною інструмент GO: PIANO це високоякісне портативне рішення, яке робить навчання грі на інструменті легким і захоплюючим. GO: PIANO володіє автентичним звучанням і природним відгуком клавіш, запозиченими у домашніх фортепіано преміум-класу компанії Roland. Крім того, в цьому інструменті реалізована функція бездротового зв'язку Bluetooth для роботи з навчальними програмами ваших улюблених гаджетів. Додайте вбудовані динаміки, зручні функції навчання і багато іншого. GO: PIANO це чудовий компаньйон для того, щоб почати захоплюючу подорож у світ фортепіано.

  • Можливості фортепіано преміум-класу в форматі компактного і доступного за ціною інструменту
  • 61-нотна клавіатура зі стандартними повнорозмірними клавішами і природними відчуттями при грі
  • Знамениті тембри фортепіано Roland і 128-нотна поліфонія
  • Додатково тембри електропіано, органу та інших інструментів для гри в різних музичних стилях
  • Підтримка Bluetooth аудіо / MIDI для підключення до смартфону або планшету
  • Вбудовані динаміки або навушники, що дозволяють займатися в будь-який час і в будь-якому місці
  • Метроном, транспонування і вбудований рекордер для щоденних практичних занять
  • Мала вага, компактність, харчування від бата рей

Навчайтеся грі на фортепіано за правилами, на клавішах стандартного розміру

Незважаючи на виняткову портативність GO: PIANO, клавіатура цього інструменту характеризується автентичними відчуттями при грі. Клавіші стандартних розміру і форми в кількості 61 штуки виготовлені з матеріалу, що імітує клавіші справжнього акустичного фортепіано. Автентичність клавіатури критично важливий аспект в початковому навчанні грі на фортепіано, оскільки тільки адекватна клавіатура здатна забезпечити комфортну пересадку за традиційний акустичний інструмент в майбутньому. А коли ви успішно пересядете за акустичне фортепіано, GO: PIANO залишиться в якості зручного портативного інструменту для домашніх занять і гри під час подорожей.

Навчайтеся швидше за допомогою Bluetooth

Вбудована в GO: PIANO підтримка функції бездротового з'єднання Bluetooth дозволяє скористатися всіма перевагами, які сучасні смартфони та планшети пропонують для навчання. Існує безліч чудових програм і онлайн-уроків, які дозволяють істотно просунутися в навчанні ще до того, як ви почнете брати уроки у професійного вчителя фортепіано. А для самостійних занять можна просто відтворювати улюблені музичні твори через вбудовані динаміки GO: PIANO або на навушники, причому без використання будь-яких проводів.

Зручні функції для щоденних занять

Ретельно продуманий інтерфейс лицьовій панелі GO: PIANO забезпечує оперативний доступ до величезної кількості функцій, затребуваних під час щоденних занять. Тут є і вбудований метроном для тренування почуття ритму, і можливість транспонування клавіатури для гри в різних тональностях. А зручний бортовий рекордер дозволяє записувати своє виконання для оцінки досягнутого в процесі навчання прогресу або для того, щоб просто поділитися своїми музичними успіхами з друзями.

Високоякісні тембри фортепіано для автентичних відчуттів при грі

Вбудовані в пам'ять GO: PIANO тембри фортепіано запозичені у знаменитих домашніх інструментів компанії Roland. Подібно до хорошого акустичного інструменту, кожна нота буде володіти своїм власним унікальним "характером", а тембр змінюватися в залежності від манери звуковидобування. Подібні характеристики надзвичайно важливі, оскільки стимулюють вдосконалення виконавських навичок чим краще грає учень, тим красивіше починає звучати його інструмент. На згадку GO: PIANO вбудовані тембри електропіано, органів та інших інструментів, що дозволяє освоювати гру в різних музичні стилі в захоплюючій манері.

Грайте де завгодно і коли завгодно

Завдяки компактному легкому дизайну і вбудованим динамікам разом з GO: PIANO можна насолоджуватися грою практично скрізь. Цей інструмент навіть працює від батарейок, що дозволяє брати його з собою куди завгодно, навіть на природу за місто. При підключенні навушників вбудовані динаміки автоматично приглушаются, так що ви зможете займатися вдень або вночі, не заважаючи оточуючим.

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.