Історія бренду Yamaha

Історія бренду Yamaha

Коли ми обираємо товар у магазині, що для нас є головним показником якості? На що ми дивимось у першу чергу обираючи будь яку покупку в магазині? Звичайно! Це бренд під назвою якого випускається будь що. 

Початок шляху

  Yamaha - це найпопулярніша корпорація яка займається виробництвом музичних інструментів, акустичних систем, звукового обладнання. Її повна назва звучить як “Ямаха кабусики гайся” , вона була заснована у 1889рв Японії, підприємцем Торакусу. Ямахоєм. Спочатку компанія займалась ремонтом медичного обладнання, але у тому ж 1887р. до Ямахоя звернулись з проханням відремонтувати орган американського виробництва Торакусу був єдиною людиною у місті який мав справу з американським обладнанням, тому заказ був прийнятий , та виконаний. 

Згодом Ямахой приборкав ремонт музичного обладнання , та почав займатися цим у промислових масштабах. У 1889р він заснував компанію Yamaha Organ Manufacturing Company


Перші успіхи

Згодом Yamaha почала займатись не тільки ремонтом, але і виробництвом власних органів. В 1897р вона отримала перший міжнародний заказ на виробництво 78 органів. А в 1904р. Yamaha Organ Manufacturing Company отримала “Гран-прі” у міжнародній виставці у Сент-Луізе. З початком першої світової війни, Японія практично перестала експортувати іноземні музичні інструменти, віл чого звичайно виграла Ямаха. Компанія поступово поширювалася, та надавала багато робітничих міст. 


На грані банкротства

 Але у 1916р , світ залишив її засновник - Торакусу Ямахой. Серію невдач продовжили пожари на фабриках компанії та великий землетрус Канто, які довели Ямаху майже до стану банкротства


Відновлення компанії


У 1927 році , головою Ямахи став Каити Каваками який поширив виробництво компанії на сферу авіабудування, виробництва меблі тощо. У 1941р почався випуск перших гітар та за десять років до цього була побудована одна з перших у світі лабораторій аналізу акустики. Після другої світової , внаслідок бомбардувань, у компанії залишилась лише одна фабрика, головний офіс та лабораторія аналізу акустики. Її потенціал був швидко відновлено за рахунок грошей американських компаній  , та вже у 1950р вона вийшла на довоєнний темп розвитку. Компанія починає діяти не тільки у сфері виробництва, так у 1950р, була відкрита музична школа на честь засновника Ямахи, у наступні 16 років такі школи з'являться по всьому світу. У 1966р Ямаха стала світовим лідером у виробництві органів та фортепіано. В цьому ж році у ФРГ було відкрито перше іноземне відділення компанії , та почалось виробницство барабанів та електрогітар. У 1987р. компанію перейменували у Yamaha Company.

Yamaha сьогодні


Сьогодні Yamaha - це домінант на ринку музичного обладнання, вона має декілька дочірніх компаній, та поглотила в собі ще 2. Чверть вироблених музичних інструментів у світі доводиться на Ямаху. Основними плюсами товарів від Yamaha є:

  • Ідеальне звучання
  • Надійна якість
  • Різноманітний дизайн який буде кожному по смаку
  • Приваблива ціна

  В нашому магазині асортимент товарів від Yamaha представлен: (сінтезатори, цифрові піаніно, акустичні піаніно, роялі, духові інструменти, ударні, акустичні системи, мікшерні пульти тощо). Тому запрошуємо вас ознайомитись з нашим асортиментом , та обрати для себе - Yamaha.


  Коментарі