Ферма світлова Soundking DKB2203-100 (005349)
Ферма світлова Soundking DKB2203-100
Алюмінієва ферма
Перетин - трикутник зі стороною 220 мм
Діаметр перетину несучої труби - 30 мм (товщина стінки - 2 мм) на зображенні відзначений буквою А (сплав EN-6001-T6)
Діаметр перетину сполучних труб - 10 мм (товщина стінки - 1,5 мм) на зображенні відзначений буквою В (сплав EN-6001 -T6)
Алюмінієве лиття (SG ALSi 1) в сполучної частини, позначеної на зображенні літерою С
Довжина вироби - 1 м
Діаметр 30мм
Розміри 1000х220х220х220 мм