Алюмінієва ферма Soundking DKB2204-250 (005220)
Алюмінієва ферма Soundking DKB2204-250
Алюмінієва ферма
Cеченіе - квадрат зі стороною 220 мм
Діаметр перетину несучої труби - 30 мм (товщина стінки - 2 мм) на зображенні відзначений буквою А (сплав EN-6001-T6)
Діаметр перетину сполучних труб - 10 мм (товщина стінки - 1,5 мм) на зображенні відзначений буквою В (сплав EN-6001- T6)
Алюмінієве лиття (SG ALSi 1) в сполучної частини, позначеної на зображенні літерою С
Довжина вироби - 2.5 м
Діаметр -30мм
Розміри -2500х220х220х220 мм