0 ₴
Зробити замовленняПюпітр оркестровий Hercules BS418B
Основне завдання компанії Hercules - догодити музикантам різного віку, що грає в різних умовах, на сценах різного розміру. І новий трисекційний пюпітр для нот є варіантом вирішення цього завдання! Ви можете змінювати висоту пюпітра від 65 до 115 см. Це найширший діапазон серед усіх існуючих моделей. І плюсом до цього зручність перенесення і компактний розмір в складеному стані.
- Стіл: 480х345 мм
- Висота: 610х 1150 мм
- Вага: 3, 15 кг
- Базовий радіус: 345 мм
- Витримує вантаж: 5 кг
- Розмір в складеному вигляді: 680х130х215 мм
Характеристики
Максимальна висота | |
| Максимальна висота | 1150 мм |
Довжина підставки | |
| Довжина підставки | 345 мм |
Конструкція | |
| Конструкція | Складна |
Мінімальна висота | |
| Мінімальна висота | 600 мм |
Ширина підставки | |
| Ширина підставки | 475 мм |
Матеріал | |
| Матеріал | Сталь |
Колір | |
| Колір | Чорний |
Вага | |
| Вага | 5 кг |
Відгуків (0)
Немає відгуків про цей товар.