0 ₴
Зробити замовленняПюпітр оркестровий Hercules BS301B
Міцний, надійний алюмінієвий складаний пюпітр з фіксаторами сторінок. Кутовий ролик дозволяє регулювати робочу поверхню до зручного кута, утримуваного фрикційної гумою. На столі встановлені власники сторінок і бічні стопорні штифти, які гарантують, що ноти будуть збережені на місці. Кут нахилу від 75 до 90 градусів, тому музиканти можуть при необхідності пристосовуватися до відповідної налаштування.
- Розмір стіл: 480 х 345 мм
- Висота: 680 х 1150 мм
- Вага: 3,1 кг
- Базовий радіус: 390 мм
- Розмір в складеному вигляді: 910 х 120 х 215 мм
- Витримує вагу : 5 кг
Характеристики
Максимальна висота | |
| Максимальна висота | 1150 мм |
Довжина підставки | |
| Довжина підставки | 345 мм |
Конструкція | |
| Конструкція | Складна |
Мінімальна висота | |
| Мінімальна висота | 680 мм |
Ширина підставки | |
| Ширина підставки | 485 мм |
Матеріал | |
| Матеріал | Сталь |
Колір | |
| Колір | Чорний |
Вага | |
| Вага | 5 кг |
Відгуків (0)
Немає відгуків про цей товар.