0 ₴
Зробити замовленняПюпітр Hercules BS200B
Опис:
- Оркестровий.
- Висота: 690-1100 мм.
- Серія Stage .
- Швидке регулювання висоти.
- Підставка для нот: 48х34,5 см.
- Вага: 3,4 кг.
Характеристики
Максимальна висота | |
| Максимальна висота | 1100 мм |
Довжина підставки | |
| Довжина підставки | 340 мм |
Конструкція | |
| Конструкція | Складна |
Мінімальна висота | |
| Мінімальна висота | 690 мм |
Ширина підставки | |
| Ширина підставки | 485 мм |
Матеріал | |
| Матеріал | Сталь |
Колір | |
| Колір | Чорний |
Вага | |
| Вага | 3.5 кг |
Відгуків (0)
Немає відгуків про цей товар.