0 ₴
Зробити замовленняПюпітр Hercules BS100B
Опис:
- Легка, компактна, повністю складається конструкція
- Надійний механізм швидкого регулювання кута нахилу підставки для нот EZ Angle Roller
- Телескопічний штатив з автоматичним фіксатором висоти штатива EZ Glide
- Надійна конструкція опори з ніжками з труб з квадратним перетином
- Розміри підставки для нот: 535 х 293 мм
- Висота: 690 - 1230 мм
- Вага: 1.45 кг
Характеристики
Максимальна висота | |
| Максимальна висота | 1225 мм |
Довжина підставки | |
| Довжина підставки | 290 мм |
Конструкція | |
| Конструкція | Складна |
Мінімальна висота | |
| Мінімальна висота | 690 мм |
Ширина підставки | |
| Ширина підставки | 530 мм |
Матеріал | |
| Матеріал | Метал |
Колір | |
| Колір | Чорний |
Вага | |
| Вага | 1.5 кг |
Відгуків (0)
Немає відгуків про цей товар.