0 ₴
Зробити замовленняПюпітр DH DHMSS10
DIE HARD DHMSS10 - Складається пюпітр
Особливості:
- Мінімальна висота: 680 мм
- Максимальна висота: 1250 мм
- Базовий розмір: Ø 680 мм
- Вага: 1,6 кг
- Розмір підставки: 440х240мм
- Колір : чорний
Характеристики
Максимальна висота | |
| Максимальна висота | 1250 мм |
Довжина підставки | |
| Довжина підставки | 240 мм |
Конструкція | |
| Конструкція | Складна |
Мінімальна висота | |
| Мінімальна висота | 680 мм |
Ширина підставки | |
| Ширина підставки | 440 мм |
Особливості | |
| Особливості | Чохол у комплекті |
Колір | |
| Колір | Чорний |
Вага | |
| Вага | 1.6 кг |
Відгуків (0)
Немає відгуків про цей товар.