Трансляційний підсилювач ProRecAudio PA-5800USBDS (014248)
Новинки
Трансляційний підсилювач ProRecAudio PA-5800USBDS
800 Вт потужності та керування 6 зонами
Технічні характеристики:
  • Вихідна потужність: 800 Вт
  • Кількість зон: 6
  • Вихідна напруга: 100 В/4-16 Ом, вхідна напруга: 220 В/50-60 Гц
  • Із захистом від короткого замикання, перевантаження, перегріву тощо.
  • Колір: сріблястий
  • Розміри: 482*390*88 мм
Характеристики
Потужність
Потужність 800 Вт