Трансляційний підсилювач Proel PA AUP4250S (011610)
Трансляційний підсилювач Proel PA AUP4250S
PA AUP4250S – чотириканальний підсилювач потужності 4х250 Вт – 70/100 В/4 Ом. Кожен канал посилення має два балансні входи, один з яких може бути пріоритетним (з регулюванням пріоритету), на кожному каналі можна увімкнути фільтр високих частот. Є регулювання рівнем посилення, атенюаторами високих та низьких частот.
Технічні характеристики :
  • Вихідна потужність RMS: 4x 250/380 Вт
  • Входи: 4x лин., 1x тел. / Запасний
  • Вхідна чутливість: LINE: 500 мВ / 47 кОм (можливість вибору)
  • Регульоване посилення / 600 Ом
  • Елементи управління: 4 головних регулятора гучності, 4 регулятора ВЧ, 4 Регулятора НЧ
  • Виходи на акустику: 100/70/25 Вт - 4/8 Ом
  • Діапазон відтворюваних частот: 50 Гц - 18 кГц
  • Спотворення (THD): <1% (при номінальній потужності, 1 кГц)
  • Відношення сигнал / шум:> 80 дБ
  • Джерело живлення: 230 / 117В, 50/60 Гц
  • Роз'єми входів / виходів: лінійний: 4x XLR
  • Колодки OTHERS IN / OUT: гвинтові колодки
  • Розміри: 483 х 133 х 350 мм
  • Вага: 25,5 кг.
Характеристики
Тип
Тип Транзисторний
Потужність
Потужність 1000 Вт