0 ₴
Зробити замовленняАкустичний комплект Sky Sound BT-3004
Акустичний комплект SKY SOUND BT-3004 складається з 4-х стельових динаміків SKY SOUND S-2630W та одного підсилювача потужності SKY SOUND BT-1502 . Комплект системи озвучування призначений для невеликих приміщень, кафе, салонів краси чи офісів тощо. (До 50 кв.м.).
SKY SOUND BT-1502 - блютуз програвач із вбудованим підсилювачем потужності, який призначений для бездротової трансляції аудіо контенту за допомогою bluetooth підключення. Робоча дистанція з'єднання джерела сигналу становить 15 метрів.
Технічні характеристики:
- Вбудований підсилювач потужності: 2*15 Вт
- Тип з'єднання: Bluetooth 5.0
- Опір: 8 Ом
- Частотний діапазон: 20Гц-20кГц
- Живлення: адаптер 15V-2A
- Розміри: 85*45*23 мм
- Вага: 250 г
SKY SOUND S-2630W – широкосмуговий динамік, оснащений високоякісним 5-дюймовим вуфером потужністю 6 Вт. Корпус виконаний з ABS пластику та металевих захисних ґрат. Гучномовець простий в установці завдяки простій монтажній системі з двома затискачами.
Технічні характеристики:
- Потужність: 6-10 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 90-16000 Гц
- Чутливість: 89 дБ
- Опір: 8 Oм
- Трансформатор: ні
- Вологозахист: ні
- Матеріал: Пластик, металеві грати
- Колір: Білий
- Виконання: Для встановлення у приміщеннях
- Габарити: D170*50 мм
- Настановні розміри: D145*45 мм
- Вага: 0,35 кг
Вартість комплекту на 5% дешевша за вартість включених до нього товарів окремо.
Акустичний комплект | |
| Акустичний комплект | Так |
Монтажна глибина | |
| Монтажна глибина | 45 мм |
Монтажний діаметр | |
| Монтажний діаметр | 145 мм |
Потужність | |
| Потужність | 30 Вт |
Степень защиты | |
| Степень защиты | IP66 |
Динаміки (конфігурація) | |
| Динаміки (конфігурація) | 1 x 5" |
Кількість смуг | |
| Кількість смуг | 1 |
Чутливість | |
| Чутливість | 92 дБ |
Колір | |
| Колір | Білий |
Немає відгуків про цей товар.