Активний мікшерний пульт Maximum Acoustics Powermix.5006 (000144)
Активний мікшерний пульт Maximum Acoustics Powermix.5006
Комбінований мікшерний пульт POWERMIX.5006 - це універсальне і одночасно компактне рішення, прекрасно підійде як для роботи в домашній студії, так і для озвучування невеликого концерту. Вбудований підсилювач загальною потужністю 500 Вт дозволяє виводити звук також і на пасивну акустичну систему.
Особливості:
  • Монофонічні вхідні канали з позолоченими XLR і балансними лінійними роз'ємами Neutrik
  • Дискретні мікрофонні преампи з фантомним живленням +48 В і наднизьким рівнем шуму
  • Надзвичайно високий запас - пропонує збільшений динамічний діапазон
  • Балансні входи для самої цілісності сигналу
  • Ультрамузикальний 3-смуговий еквалайзер на кожному каналі
  • Peak-індикація на всіх моно каналах
  • Вбудовані цифрові мультиефекти
  • Високоточна 10-сегментна індикація рівня сигналу
  • Вбудований підсилювач потужністю 2х250 Вт
Технічні характеристики:
  • Канали: 6
  • Ефекти: 99
  • Підсилювач: 2х250 Вт
  • Мікрофонний вхід: Електронний балансний, дискретна конфігурація входаПропускная здатність: 10 Гц - 60 кГц 3 дБІскаженіе (THD N): 0,01% на 4 дбн, 1 кГц, Пропускна здатність 80 кГцMic EIN (22 Гц - 22 кГц) -129,5 дбн, 150 Ом джерело-117,3 дБqp, 150 Ом джерело-132,0 дБqp, вхід короткий-122,0 дБqp, вхід короткійДіапазон посилення : +10 дБ до +60 дБ
  • Пропускна здатність: 10 Гц - 60 кГц 3 дБ
  • Спотворення (THD N): 0,01% на 4 дбн, 1 кГц, Пропускна здатність 80 кГц
  • Mic EIN (22 Гц - 22 кГц) -129,5 дбн, 150 Ом джерело-117,3 дБqp, 150 Ом джерело-132,0 дБqp, вхід короткий-122,0 дБqp , вхід короткий
  • -129,5 дбн, 150 Ом джерело
  • -117,3 дБqp, 150 Ом джерело
  • -132,0 дБqp, вхід короткий
  • -122,0 дБqp, вхід короткий
  • Лінійний вхід: Електронний баланснийПропускная здатність: 10 Гц - 60 кГц 3 дБІскаженіе (THD N): 0,01% на 4 дбн, 1 кГцДіапазон лінійного у рівня: +10 дбн до -40 дбн
  • Спотворення (THD N): 0,01% на 4 дбн, 1 кГц
  • ЕквалізаціяВерхній поріг: 12 кГц +/- 15 дБСредній діапазон: 2,5 кГц +/- 15 дБНіжній поріг: 80 Гц + / - 15 дБ
  • Верхній поріг: 12 кГц +/- 15 дБ
  • Середній діапазон: 2,5 кГц +/- 15 дБ
  • Max Output: +22 дбн балансний
  • Aux Send Max: +22 дбн небалансний
  • Out Control Room Out: +22 дбн небалансний
  • Signal-To-Noise Ratio: 112 дБ, всі канали на одиничному рівні Gain
  • Функціонал: MP3, Bluetooth, USB
  • ПітаніеВольтаж: ~ 240 В AC, 50 Гц
  • Вольтаж: ~ 240 В AC, 50 Гц