Панельний роз'єм Roxtone Roxtone RAD24-C6-B для CAT6 (013786)
Панельний роз'єм Roxtone RAD24-C6-B для CAT6
Roxtone RAD24-C6 - панельний RJ45-роз'єм CAT6 для професійних монтажів.
Опис :
  • Тип роз'єму: Панельний RJ45 (наскрізний адаптер RJ45 ↔ RJ45)
  • Категорія: CAT6
  • Пропускна здатність: До 10 Гбіт/с (згідно зі стандартом CAT6A при високоякісних кабелях)
  • Корпус: Литий цинковий метал з нікелевим покриттям.
  • Колір корпусу: Металевий чорний
  • Контакти: Позолочення (6 µм)
  • Тип монтажу: Панельна, кругла посадка з фіксуючою гайкою
  • Діаметр посадкового отвору: Ø 24 мм
  • Розміри (Ш×В×Г) 28×27×28,7 мм
  • Тип фіксації кабелю: Наскрізне з'єднання RJ45 (female ↔ female)
  • Матеріал ізоляції: Високоміцний нейлон.
  • Опір контакту: ≤ 20 мОм
  • Діелектрична міцність: ≥ 1000 В AC/1 хв
  • Опір ізоляції: ≥ 500 МОм при 100 В DC
  • Робоча температура: від -20 до +70 °C