Сабвуфер Mackie THUMP18S (001865)
Сабвуфер Mackie THUMP18S
Характеристики:
  • Частотний діапазон (-3дБ): 40 Гц 120 Гц
  • Частотний діапазон (-10дБ): 30 Гц 132 Гц
  • Максимальний звуковий тиск: 130 дБ
  • Кросовер: 140 Гц
  • Вуфер:
  • Діаметр: 18 "/ 457 мм
  • Голосова котушка: 3,0" / 76 мм
  • Матеріал конуса: папір
  • Магніт: ферит
  • Постійна потужність: 600 Вт
  • Пікова потужність 1200 Вт
  • THD: менше 1%
  • Підсилювач: клас-D
  • Вхід: XLR (М) збалансований, 20 ком
  • Вихід: XLR (П) збалансований
  • Живлення: 220 240 В, 50-60 Гц, 150Вт
  • Корпус: 15 мм фанера
  • Покриття: чорна поліуретанова фарба
  • Ручки: по 1 з кожного боку
  • Розміри: 672 х 573 х 580 мм
  • Вага: 37,2 кг
Характеристики
Тип
Тип Активний
Динаміки (конфігурація)
Динаміки (конфігурація) 1 x 18"
Кількість смуг
Кількість смуг 1
Чутливість
Чутливість 100 дБ
Потужність
Потужність 600 Вт