Активний сабвуфер Maximum Acoustics POWERCLUB.18SUB (009491)
Новинки
Активний сабвуфер Maximum Acoustics POWERCLUB.18SUB
POWERCLUB.18SUB - це компактний фазоінверторний сабвуфер з підсилювачем 500 Вт, який використовує 18-дюймовий низькочастотний НЧ-динамік з 3-дюймовими котушками та магнітом 65 унцій. Чорна, перфорована сталева решітка та сталеві куточки забезпечують захист та професійний зовнішній вигляд, а міцні сталеві ручки дозволяють легко його транспортувати.
Обладнаний вбудованим верхнім гніздом для встановлення стандартної стійки 1-3/8" та роз’ємами для підключення сторонніх джерел звуку: 2 х XLR female, 4 х XLR male. Вражаюча номінальна потужність 500 Вт та кросовер низьких частот у поєднанні із фазоінверторним корпусом забезпечують чудовий басовий відгук!
Технічні вимоги:
  • Тип: Активна
  • Матеріал корпусу: МДФ
  • Колір: Чорний
  • НЧ-динамік: 18 дюймів
  • Частотний діапазон: 38 Гц - 120 кГц
  • SPL, дБ: 119
  • Чутливість, дБ: 97
  • Роз'єми: 2 х XLR female, 4 х XLR male
  • Номінальна потужність, Вт: 500
  • Пікова потужність, Вт: 1000
  • Габарити: 686 x 556 x 499 мм
  • Опір, Ом: 8
  • Вага: 34,5 кг
  • Частота кросовера, Гц: 120
Характеристики
Потужність
Потужність 500 Вт
Тип
Тип Активний
Динаміки (конфігурація)
Динаміки (конфігурація) 1 x 18"