Акустична система Soundking SKKB15A-1 (005767)
Акустична система Soundking SKKB15A-1
Основні характеристики:
  • 2-смугова активна АС
  • Підсилювачі Class D 150Вт (НЧ) + Class AB 30Вт (ВЧ)
  • 15 "НЧ + 1,35" ВЧ
  • Входи: мікрофонний, лінійний
  • Вбудований лімітер
  • 3-смуговий еквалайзер
  • Вихід Line Out (XLR)
Технічні характеристики:
  • Опис: Акустична система активна 15 "НЧ + 1,35" ВЧ, (Bi-Amp) 150 Вт НЧ + 30 Вт ВЧ
  • Потужність: 180 Вт
  • < li>Частотний діапазон: 55 Гц - 20 кГц (-10 дБ)
  • Максимальний рівень звукового тиску (SPL): 121 дБ (пік), 95 дБ (тривала)
  • Роз'єми: XLR (мікрофонний вхід), 1/4 "джек + RCA x 2 (лінійний вхід), XLR Line Out вихід
  • Розміри: 495 x 720 x 365 мм
  • Додатково: Ручки для перенесення, вбудований лімітер, стакан 35 мм
  • Вага: 25,5 кг
Характеристики
Динаміки (конфігурація)
Динаміки (конфігурація) 1 x 15"
Рейтинг потужності
Рейтинг потужності 101-200
Чутливість
Чутливість 95 дБ
Потужність
Потужність 180 Вт