Акустична система SKV Sound Pro Line 112 A (008413)
Хіт продажу
Акустична система SKV Sound Pro Line 112 A
Активна багатофункціональна акустична система SKV Sound Pro LINE-112A - це вибір для вирішення будь-яких завдань, які можуть виникнути в процесі використання на різних концертних майданчиках. Асиметричний корпус виготовлений з міцної фанери 15 мм. з водостійким полімерним покриттям. У акустичні системи SKV Sound Pro використовуються якісні гучномовці, встановлені підсилювач D-класу, процесор налаштувань, медіа плеєр USB / Micro, SD card, Bluetooth, системи LINE-112A можна використовувати як монітор, так і на стійці.
Фото Акустична система SKV Sound Pro Line 112 A | MUSICCASE
DSP настройки.
При натисканні кнопки DSP Control на дисплеї з'являються змінні параметри:
  • Mode - пресети еквалізациі для різних жанрів.
  • Eq - зміна параметрів ВЧ і НЧ частот.
  • Posit - розміщення АС.
  • Sub - при Використання сабвуфера обрізний фільтр 100-120 Гц.
  • Setup - яскравість дисплея і зберігання налаштувань.
  • Exit - вихід з налаштувань.
Особливості:
  • 1000-ватний легкий підсилювач клас D, працює без вентилятора.
  • Схема двосмугового посилення з фільтром 24 дБ / окт і захистом.
  • INPUT 2 MIC / LINE або Стерео вхід RCA з регулятором на вході.
  • PC connector для настройки АС.
  • Вихід на XLR.
  • Стакан 35 мм. для стійки або з'єднання з сабвуферами. Корпус: вологостійка.фанера 15 мм водополімернім покриттям.
  • Моніторний кут 60 °
Технічні характеристики:
  • Вбудований підсилювач 500 Вт RMS
  • феритових 12 "+ 1" неодимовий драйвер (44 мм)
  • Частотний діапазон (-3dB) 58-18 000 Гц.
  • Чутливість (1Вт / 1м) - 111 dB
  • Макс. звукова потужність - 800 Макс. звуковий тиск - 128 dB
  • 3-х смуговий EQ (Low, Mid, High)
  • 2 мікрофонних входу
  • Кріплення під стійку
  • Вага 17.3 кг
  • Вага в упаковці 19.1 кг
Характеристики
Потужність
Потужність 500 Вт
Вбудовані інтерфейси
Вбудовані інтерфейси USB
Динаміки (конфігурація)
Динаміки (конфігурація) 1 x 12"