Акустична система Maximum Acoustics ACTIVE.15 (004457)
Акустична система Maximum Acoustics ACTIVE.15
Мультимедійні можливості < / p>
Незрівнянне якість звуку
Акустична система обладнана абсолютно іншим підсилювачем АВ класу з номінальною потужністю 200 Вт. Новий, більш потужний основний 15 "динамік з котушкою 2" і магнітом в 40 унцій в парі з 1 "титановим ВЧ-компресійним драйвером виводять звучання акустичної системи на якісно новий рівень.
Під капотом можливості підключення
Тепер на задній панелі розташовані мікрофонний вхід (XLR + TRC 6,3мм), лінійний вхід (XLR + L \ R TRC 6,3мм), окремий AUX-стереовход, а також лінійний вихід (XLR) і Speaker OUT для підключення ще однієї пасивної акустичної системи.
Абсолютний контроль над звуком
Продуманий дизайн
Технічні характеристики
  • Тип акустичної системи: Активна
  • ВуферДіаметр: 15 ", зі сталевим каркасомКатушка: 2" VC KSVМагніт: 40 OZ Magnet Y30Частота: 46 Гц - 20 кГцСопротівленіе: 8 Ом
  • Діаметр: 15 ", зі сталевим каркасом
  • Котушка : 2 "VC KSV
  • Магніт: 40 OZ Magnet Y30
  • Частота: 46 Гц - 20 кГц
  • Опір: 8 Ом
  • Твіттер: 1 "титановий компресійний драйвер
  • УсілітельКласс: ABМощность: 200 Вт
  • Клас: AB
  • Потужність: 200 Вт
  • Функції: Bluetooth / SD / USB / MP3-плеєр
  • Міні-мікшер: Mic IN, Line IN, Line OUT, Speaker OUT (для пасивного гучномовця)
  • Корпус: ABS-пластик, з колесами
  • Комплектація: Кабель живлення, Пульт управління, Інструкція
  • Вага в коробці: 15,2 кг
  • Розміри в коробці: 48,5 x 40 x 74,5 см
Характеристики
Вбудовані інтерфейси
Вбудовані інтерфейси USB
Вбудовані інтерфейси
Вбудовані інтерфейси Bluetooth
Вбудовані інтерфейси SD карта
Динаміки (конфігурація)
Динаміки (конфігурація) 1 x 15"
Потужність
Потужність 200 Вт