Акустична система HH Electronic VRE-12AG2 (000430)
Акустична система HH Electronics VRE-12AG2
Технічні характеристики:
< ul>
  • Тип: активна портативна акустична система
  • Динамік: 12 "+ 1"
  • Потужність (Peak @ 1m) - 800 Вт
  • Підсилювач класу A / B
  • Імпульсний блок живлення
  • Входи: 2 x балансний XLR з перемикачем MIC / LINE, 2 х Jack 6,3 мм, 1 х Stereo Jack 3,5 мм
  • Медіаплеєр з Bluetooth 4.1, USB і SD-картою
  • Вихід - балансний XLR (Mix Out)
  • Управління посиленням каналів 1,2,3
  • < li>2-смуговий майстер-еквалайзер
  • Майстер-гучність
  • ВЧ - 1 "(компресійний драйвер)
  • НЧ - 12"
  • кут розкриття 90 ° х 40 °
  • Корпус чорного кольору з ручками з поліпропілену
  • Сталева сітка
  • Стакан 35 мм
  • Розміри - 585 мм (В) x 365 мм (Ш) x 325 мм (Г)
  • Вага 10.3 кг
  • Характеристики
    Вбудовані інтерфейси
    Вбудовані інтерфейси Bluetooth
    Вбудовані інтерфейси
    Вбудовані інтерфейси SD карта
    Вбудовані інтерфейси USB
    Динаміки (конфігурація)
    Динаміки (конфігурація) 1 x 12"
    Кількість смуг
    Кількість смуг 2
    Рейтинг потужності
    Рейтинг потужності 201-400
    Чутливість
    Чутливість 99 дБ
    Потужність
    Потужність 400 Вт