Джембе Remo DJ011421SN014 (009188)
Хіт продажу
Джембе Remo DJ011421SN014
Перкусійний барабан джембе 25 "x 14" з гвинтовою системою настройки, чорніння металевим ободом, мембраною Fiberskyn і обробкою корпусу Eco-Grain Choco Red.
  • Волого та температурно стійка мембрана Skyndeep
  • Чорнене металевий обід і надійна гвинтова система настройки
  • Легка настройка і висока стійкість ладу при нестійкій температурі і вологості
  • Висота барабана: 24 "
  • Діаметр барабана: 12"