Лазер LanLing LSX3300RGB 300mW RGB Trifan Multi-Effect (009782)
Новинки
Лазер LanLing LSX3300RGB 300mW RGB Trifan Multi-Effect
Технічні характеристики:
  • Червоний: 650nm 100mW
  • Зелений: 532nm 50mW
  • Синій: 450nm 150mW
  • Загальна потужність: 300mW
  • Авто/звукова активація
  • Master/Slave
  • DMX: 7 каналів керування з функцією BLACK OUT
  • Живлення: AC 110/220V, 50-60Hz
  • Розмір: 650x264x176 мм