Лазер Eurolite EL-200RGB (002862)
Лазер Eurolite EL-200RGB
Трибарвний променевої лазер стане чудовою прикрасою будь-якої вечірки
Технічні характеристики:
  • : мінімальна : максимальна
  • Сумарна потужність :: 145mW: 200mW
  • Потужність червоного ::>60mW / 650nm
  • Потужність зеленого ::>25mW / 532nm
  • Потужність синього ::>60mW / 445nm
  • Лазера :: Лазерний діод, DPSS
  • Лазер класу :: 3b
  • Режим управління :: авто, музика, DMX
  • Сканер :: високошвидкісні крокові двигуни, 2-5kpps
  • Кут сканування :: + / -30 макс.
  • Променя :: ок. 3mm / 2mrad
  • Основні закономірності :: ок. 50 (шари, тунелі, паркани, хвилі і т.д.)
  • Аксесуари :: кабель живлення, керівництво
  • Харчування :: 85V - 250V AC
  • Потужність :: 40W
  • Розміри :: 395/175/85 мм (Д / Ш / В)
  • Вага :: 5,0 кг
Характеристики
Потужність
Потужність 200 Вт