0 ₴
Зробити замовленняПюпітр Weida WD-517
Пюпітр оркестровий металевий. Відмінною особливістю є максимальна висота 1450 мм, при якій пюпітр варто максимально стійко і непохитно.
- Сумний сталевий блок для нот (товщина 1.1 мм)
- Розмір блоку для нот: 495 х 350 мм
- Плавне регулювання кута нахилу блоку для нот
- Два затиску для нот
- Глибина підставки для нот: 49 мм
- Висота регульована: 940 - 1450 мм
- Порошкове фарбування
- Вага: 3 кг
Характеристики
Максимальна висота | |
| Максимальна висота | 1450 мм |
Довжина підставки | |
| Довжина підставки | 480 мм |
Конструкція | |
| Конструкція | Розбірна |
Мінімальна висота | |
| Мінімальна висота | 940 мм |
Ширина підставки | |
| Ширина підставки | 350 мм |
Матеріал | |
| Матеріал | Сталь |
Колір | |
| Колір | Чорний |
Вага | |
| Вага | 3 кг |
Відгуків (0)
Немає відгуків про цей товар.