0 ₴
Зробити замовленняПюпітр Soundking SKDF051B
Компактний складаний пюпітр
- Матеріал: сталь
- Висота регульована: 850 - 1480 мм
- Розмір блоку для нот: 465 (ш) 230 (в) мм
- Вага 1.5 кг
- Колір чорний
Характеристики
Максимальна висота | |
| Максимальна висота | 1480 мм |
Довжина підставки | |
| Довжина підставки | 230 мм |
Конструкція | |
| Конструкція | Складна |
Мінімальна висота | |
| Мінімальна висота | 850 мм |
Ширина підставки | |
| Ширина підставки | 465 мм |
Матеріал | |
| Матеріал | Метал |
Колір | |
| Колір | Чорний |
Вага | |
| Вага | 1.5 кг |
Відгуків (0)
Немає відгуків про цей товар.