0 ₴
Зробити замовленняПюпітр Soundking SKDF015
Пюпітр з дерев'яним блоком для нот
- Стойка тринога
- Матеріал: сталь + дерево
- Розмір блоку для нот: 560 х 360 мм
- Висота регульована: 940 - 1450 мм
Характеристики
Максимальна висота | |
| Максимальна висота | 1450 мм |
Довжина підставки | |
| Довжина підставки | 560 мм |
Конструкція | |
| Конструкція | Складна |
Мінімальна висота | |
| Мінімальна висота | 940 мм |
Ширина підставки | |
| Ширина підставки | 360 мм |
Матеріал | |
| Матеріал | Метал |
Матеріал | |
| Матеріал | Дерево |
Колір | |
| Колір | Натуральний |
Колір | |
| Колір | Чорний |
Вага | |
| Вага | 3.8 кг |
Відгуків (0)
Немає відгуків про цей товар.