0 ₴
Зробити замовленняПюпітр Soundking SKDF013B
Пюпітр металевий
- Стойка тринога
- Матеріал: сталь
- Металевий блок для нот: 475 x 345 мм
- Висота: регульована від 940 - 1420 мм
Характеристики
Максимальна висота | |
| Максимальна висота | 1420 мм |
Довжина підставки | |
| Довжина підставки | 345 мм |
Конструкція | |
| Конструкція | Складна |
Мінімальна висота | |
| Мінімальна висота | 940 мм |
Ширина підставки | |
| Ширина підставки | 345 мм |
Матеріал | |
| Матеріал | Метал |
Колір | |
| Колір | Чорний |
Вага | |
| Вага | 2.5 кг |
Відгуків (0)
Немає відгуків про цей товар.