0 ₴
Зробити замовленняПюпітр Rockstand RS10010B
Пюпітр складаний
- Регульована висота: 500 - 1250 мм
- Розміри підставки для нот: 490 x 250 мм
- Стойка тринога (340 х 340 х 340 мм)
- Два гнучких фіксатора для нот
- Розміри в складеному вигляді (в чохлі): 120 x 570 x 70 мм
- Вага: 830 г
- Чохол в комплекті
Характеристики
Максимальна висота | |
| Максимальна висота | 1250 мм |
Довжина підставки | |
| Довжина підставки | 250 мм |
Конструкція | |
| Конструкція | Складна |
Мінімальна висота | |
| Мінімальна висота | 500 мм |
Ширина підставки | |
| Ширина підставки | 500 мм |
Матеріал | |
| Матеріал | Метал |
Колір | |
| Колір | Чорний |
Вага | |
| Вага | 0.8 кг |
Відгуків (0)
Немає відгуків про цей товар.