0 ₴
Зробити замовленняПюпітр Quik Lok MS335
Особливості:
- Регульована висота: ви можете налаштувати її в діапазоні від 52 до 131 сантиметрів. А це означає, що читати з нотного листа тепер зручно, як сидячи на стільці або дивані, так і стоячи перед слухачами. З QUIK LOK MS335 вам гарантований комфорт і зручність.
- Легка вага: QUIK LOK MS335 важить всього 1,5 кг, тому при необхідності ви можете взяти пюпітр з собою.
- До того ж при покупці ви отримуєте спеціальну нейлонову сумку, створену спеціально для цієї моделі. Тому музика буде дійсно завжди з вами.
- Виконаний в класичному чорному кольорі, QUIK LOK MS335 вигідно виглядає на будь-якій сцені.
Характеристики
Максимальна висота | |
| Максимальна висота | 1300 мм |
Довжина підставки | |
| Довжина підставки | 290 мм |
Конструкція | |
| Конструкція | Складна |
Мінімальна висота | |
| Мінімальна висота | 520 мм |
Ширина підставки | |
| Ширина підставки | 530 мм |
Особливості | |
| Особливості | Чохол у комплекті |
Матеріал | |
| Матеріал | Метал |
Колір | |
| Колір | Чорний |
Вага | |
| Вага | 1.5 кг |
Відгуків (0)
Немає відгуків про цей товар.