0 ₴
Зробити замовленняПюпітр Quik Lok MS331
Особливості Quik-Lok MS331
- Пюпітр з повністю регульованим нахилом і власником нот з перфорованого листа стали;
- Виготовлений з міцною і легкою трубчастої стали марки Microlite;
- Гладка, що не ковзаюча поверхня;
- Оздоблення, стійка до подряпин;
- Складні і міцна портативна конструкція;
- Можливість від'єднання топа від стійки для максимальної мобільності.
Технічні характеристики Quik-Lok MS331
- Ширина: 52 см ;
- Висота: 35,5 см;
- Глибина бортів: 5,5 см;
- Діапазон регулювання по висоті: 75 см -129 см;
- Вага: 3,2 кг.
Характеристики
Максимальна висота | |
| Максимальна висота | 1290 мм |
Довжина підставки | |
| Довжина підставки | 350 мм |
Конструкція | |
| Конструкція | Складна |
Мінімальна висота | |
| Мінімальна висота | 750 мм |
Ширина підставки | |
| Ширина підставки | 530 мм |
Матеріал | |
| Матеріал | Сталь |
Колір | |
| Колір | Чорний |
Вага | |
| Вага | 3.1 кг |
Відгуків (0)
Немає відгуків про цей товар.