Гітарний підсилювач Boss KATANA-50 Gen 3 (012064)
Новинки
Гітарний підсилювач Boss KATANA-50 Gen 3
Модель Katana-50 Gen 3 забезпечує ідеальний баланс між потужністю та портативністю, пропонуючи 50 Вт потужності класу AB у компактному комбо 1х12.
Особливості
  • Підсилювач Katana третього покоління з удосконаленим звучанням і виразністю Tube Logic
  • Готовий до сцени 50-ватний комбопідсилювач з кастомним 12-дюймовим динаміком
  • П'ять незалежних секцій ефектів: Booster, Mod, FX, Delay і Reverb
  • Чотири пам'яті налаштувань тембру для зберігання всіх налаштувань підсилювача і ефектів
  • Регулятор потужності для досягнення звучання і відгуку підсилювача на низьких рівнях гучності
  • Завантажуйте і діліться звуками Katana на BOSS Tone Exchange
  • Сумісність зі звуками, створеними на попередніх моделях Katana сценічного класу
Katana Gen 3: Натхнення без обмежень
Покращені тембри лампового підсилювача
Звук "Sweet Spot" на будь-якій гучності
Знамениті ефекти BOSS
Неперевершене формування звуку
Зберігайте та контролюйте звуки
Посилення зовнішніх моделювальників
Підключіться до мережі
Технічні характеристики:
Динамік:
  • Розмір: 30 см (12 дюймів) x 1
  • Номінальна вихідна потужність: 50 Вт
  • Номінальний рівень вхідного сигналу:
INPUT: -10 дБ (1 Мом)
AUX IN: -10 дБ (20 кОм)
Органи управління:
Перемикач живлення
  • Ручка гучності MASTER
  • Перемикач POWER CONTROL: (STANDBY, 0.5 Вт, HALF, MAX)
Підсилювач:
  • Кнопка VARIATION
  • Перемикач AMP TYPE: (ACOUSTIC, CLEAN, PUSHED, CRUNCH, LEAD, BROWN)
  • Ручка GAIN
  • Ручка VOLUME
Еквалайзер:
  • Ручка BASS
  • Ручка MIDDLE
  • Ручка TREBLE
Ефекти:
  • Кнопка BOOSTER
  • Кнопка MOD
  • Кнопка FX
  • Кнопка DELAY
  • Кнопка REVERB
  • Кнопка TAP
  • Ручка BOOSTER
  • Ручка MOD
  • Ручка FX
  • Ручка DELAY
  • Ручка REVERB
Налаштування звуку:
  • Кнопка CH1
  • Кнопка CH2
  • Кнопка PANEL
Індикатори:
  • VARIATION
  • TAP
  • CH1
  • CH2
  • PANEL
Роз'єми:
  • INPUT: 1/4-дюймовий тип телефону
  • POWER AMP IN:1/4-дюймовий тип телефону
  • STEREO PHONES:стерео 1/4-дюймовий тип телефону
  • CTL CH1/CH2 SOLO:1/4-дюймовий TRS телефонний тип
  • EXP PEDAL:1/4-дюймовий TRS телефонний тип
  • AUX IN:стерео мініатюрний тип телефону
  • USB порт: тип C
  • Слот адаптера Bluetooth: Bluetooth® Audio MIDI Dual Adaptor
  • AC IN роз'єм
Споживана потужність:
  • 47 Вт
Розмір і вага (з ручкою та гумовими ніжками):
  • Ширина: 470 мм
  • Глибина: 238 мм
  • Висота: 398 мм